Find Jobs
Hire Freelancers

AWS setting up permissions for Odoo framework project

$10-30 USD

V teku
Objavljeno pred skoraj 4 leti

$10-30 USD

Plačilo ob dostavi
AWS setting up permissions for Odoo framework project, after I set up the project with other Freelancer, teaching me how to maintain the server environment and most needed maintenance over time.
ID projekta: 25791060

Več o projektu

8 ponudb
Projekt na daljavo
Aktivno pred 4 leti

Želite zaslužiti?

Prednosti oddajanja ponudb na Freelancerju

Nastavite svoj proračun in časovni okvir
Prejmite plačilo za svoje delo
Povzetek predloga
Registracija in oddajanje ponudb sta brezplačna
8 freelancerjev je oddalo ponudbo s povprečno vrednostjo $40 USD za to delo
Avatar uporabnika
Hello Hope you are doing well. I have 7 years of experience in Linux and AWS. I can handle this project. Regards VishnuLal*
$30 USD v 1 dnevu
4,9 (363 ocen)
7,1
7,1
Hello mate I am AWS expert coder having great command with AWS setting up permissions for Odoo framework. I will teach me how to maintain the server environment . If require future support will help you. Thank you
$60 USD v 2 dneh
4,9 (23 ocen)
5,2
5,2

O stranki

Zastava SAUDI ARABIA
Dammam, Saudi Arabia
5,0
1
Plačilna metoda je verificirana
Član(ica) od dec. 30, 2017

Verifikacija stranke

Hvala! Po e-pošti smo vam poslali povezavo za prevzem brezplačnega dobropisa.
Pri pošiljanju vašega e-sporočila je šlo nekaj narobe. Poskusite znova.
Registrirani uporabniki Skupaj objavljenih del
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)